Dodatkowe bonusy w kasynach online

Jednym z bonusów, na który mogą liczyć nowi gracze online jest darmowa gotówka na wirtualnym koncie. Nie są to duże kwoty, bo około 20-25 zł, czasami nawet 50 zł. Nie można jej wypłacić, a jedynie skorzystać podczas gry. Aby uzyskać taki bonus najczęściej wystarczy wprowadzić kod podczas rejestracji. To nieduże kwoty, ale pozwolą na wypróbowanie kasyna, czy konkretnej gry bez konieczności wykładania własnych środków finansowych.

Częstą promocją jest też podwojenie pierwszej wpłaty na wirtualnym koncie. Zasada jest prosta – wpłacasz jakąś pulę, a na koncie masz dwa razy tyle.  Czyli na przykład: zamiast 100 zł masz 200 zł. Oznacza to dwa razy więcej spinów, albo dwukrotnie większą wartość.

Ostatnim bonusem, na który mogą liczyć nowi gracze, są darmowe spiny. I nie dotyczą one bonusu przyznawanego podczas gry, jako jej część, ale dodatkowe, na zupełnie nową grę. Przyznawane są na początku, po zalogowaniu, ale również po jakimś czasie od pierwszej gry. Tych może być bardzo dużo, bo nawet 100! A to oznacza 100 darmowych losowań!

Wszystkie te bonusy są dostępne tylko dla klientów wybierających automaty hazardowe online. Nie uzyskasz ich w stacjonarnych kasynach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *